Çözüldü Minecraft Pocket Edition mağara sesleri nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba. Minecraft oynarken sıklıkla mağara sesleri duyuruyorum ve bazı durumlarda beni ürpertiyor veya rahatsız ediyor. Bu sesleri pocket Edition için nasıl kaldırabilirim ve bu sesler nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Merhaba. Minecraft oynarken sıklıkla mağara sesleri duyuruyorum ve bazı durumlarda beni ürpertiyor veya rahatsız ediyor. Bu sesleri pocket Edition için nasıl kaldırabilirim ve bu sesler nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Ortam ve çevre olması lazım. Ben genelde PC'de o şekilde giriyordum. Sonra zaten insan alışıyor.

Ortam ve çevre olması lazım. Ben genelde PC'de o şekilde giriyordum. Sonra zaten insan alışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Oldu teşekkürler ayarlarda sesi kısıp açmayı denediğimde cave sesleri çıkıyordu sürekli kıs aç yaptım sonra 0'a çekti oldu sağ olun.

Geri
Yukarı