Minecraft port ile server açma

The_TURK_TR

Hectopat
Ben bedava bir şekilde port ile MC için server açmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Arkadaşlarla modlu Survival başlamak istiyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Java ise arkadaşlarınız ile Hamachi kurun. Arkadaşlarınızı size oluşturulan IP adresine bağlayın. Oyuna girdiğinizde "Yerel Ağda Paylaş" seçeneğine tıklayın. Verilen port numarasını Arkadaşlarınızla paylaşın. Arkadaşlarınız şu şekilde (IP: Port <Boşluk olmadan>) çok oyunculu sekmesinde girdikten sonra sizin haritanıza geleceklerdir. İşin sıkıntılı tarafı şu, port numarası her girişte değişiyor. Bunu her girişte değiştirmeleri gerekir.

Java ise Hamachi kurun. Arkadaşlarınızı size oluşturulan IP adresine bağlayın. Oyuna girdiğinizde "yerel ağda paylaş" seçeneğine tıklayın. Verilen port numarasını arkadaşlarınızla paylaşın. Arkadaşlarınız şu şekilde (IP: Port) çok oyunculu sekmesinde girdikten sonra sizin haritanıza geleceklerdir.

Ngrok kullanabilir host. Bu sayede diğer insanlar program kurmazlar, direkt IP ile girebilirler.

Modpaketi dediğime göre Java. Moderatör arkadaş yazımı mahvetmiş. Ben orada 200 300 modluk bir paketi kaldırır mı yazmıştım. Yani ekstradan.
Böyle bir şekilde modlu girebilir miyiz port açarak? Yani 250 300 mod falan var pakette.
Sanırım Hamachi ile mümkün. Ancak 250-300 modu kaldırabileceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı