Çözüldü Minecraft Premium nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaYaman

Centipat
Daha fazla  
Hypixel ve CubeCraft gibi serverlerde oynamak için sadece minecraft.net'teki Launcher'i indirmek yeterli mi?
Bazıları para ile alınan sadece eklenti diyor, merak ettim.

Çözüm
Hypixel ve CubeCraft gibi serverlerde oynamak için sadece minecraft.net'teki Launcher'i indirmek yeterli mi?
Bazıları para ile alınan sadece eklenti diyor, merak ettim.
Premium hesabı para ile satın almanız gerekir. Launcher'i indirdiken sonra satın aldığınız hesap ile giriş yapmanız gerekir. Hesap satın almadan Launcher indirerek oyuna giremezsiniz.
Arkadaşım, konuyu açanın belki verecek parası yok o kadar? Ben ucuz yollu ve çoğu kişinin en azından Türkiye'de yaşayanların kullandığı yöntemi söylüyorum bir hesap için 200 TL vermek çok saçma geliyor insanlar dışarıda 27 birime alırken burada 200 birim vermek kime mantıklı gelir? Bana bunu anlatın bir. İkincisi işlerini iyi yapan siteler var elbette neredeyse çıktığından belli Premium alırım biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz. korsana teşvik falan değildir.

Evet bende bu yüzden konuyu açmıştım gerçekten aşırı pahalı ve fiyatı artamaya devam ediyor.

Geri
Yukarı