Minecraft premium nereden alınır?

MeteIsGod

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 1 aylığına oynamak için bir premium hesap satın almak istiyorum ama nereden alacağımı bulamadım. Az önce uczpre.com'dan satın aldım premium hesap diye skin hesabı çıktı premium gerektiren sunuculara giremediğimi fark ettim 15 TL'em yandı. Banlı, bansız fark etmez nereden alabilirim en ucuza?

Merhaba. Ben 1 aylığına oynamak için bir premium hesap satın almak istiyorum ama nereden alacağımı bulamadım. Az önce uczpre.com'dan satın aldım premium hesap diye skin hesabı çıktı premium gerektiren sunuculara giremediğimi fark ettim 15 TL'em yandı. Banlı, bansız fark etmez nereden alabilirim en ucuza?

Hocam ucuz istiyorsanız zaten TL falan kullanacaksınız. O 15 TL'lik hesapların hepsi çalıntı ve sunuculardan watchdog falan banlı hesaplar. 3-5 Gün sonra da başkasına satıp şifreyi değiştiriyorlar. Bedavaya falan da dağıtıyorlar. Alacaksanız 200 liraya orijinal alın. Alamıyorsanız korsan kullanın bu kadar basit. Çok fazla Boomalts'dan hesap aldım ve hepsi 3-4 gün sonra patlıyor. Hesaplar da zaten güvenlik doğrulama olayları olduğundan da değişmiyor şifre.

Hocam size 25 eurodan satılan oyunu şu an 8 dolara satıyor Microsoft. Son 3 yılda zam yerine indirim yiyen sayılı oyunlardan resmen. Gidip neden çalıntı hesap alasınız ki?

Para biriktirip orijinal sitesinden veya Microsoft mağazasından almanız en doğrusu, beklemenize değer çünkü Türkiye'ye zam politikası yumuşak bir firma. 👍

Eğer oyunu Microsoft satın almasaydı 25 Euro'nun TL haline çevrilmesiyle almak zorunda kalırdık muhtemelen.

Tr özel fiyatlandırma geldi 200 liraya alın kendi hesabınız olsun. Dediğin hesapların hepsi çalıntı ve kendimden biliyorum en fazla 1 haftaya hesabı geri alıyorlar.

Geri
Yukarı