Minecraft Premium Papara aboneliklerinde gözüküyor

Narissa23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Microsoft üzerinden Minecraft Premium aldım ancak şöyle bir sorun var. Papara'mda Minecraft Premium aboneliklerde gözüküyor. Neden aboneliklere düştü bu? İşleme kapattım Papara üzerinden ancak neden aboneliklerde gözüktüğünü anlayamadım. Benden 200 lira mı çekecek işleme kapatmazsam bu?

Merhaba Microsoft üzerinden Minecraft Premium aldım ancak şöyle bir sorun var. Papara'mda Minecraft Premium aboneliklerde gözüküyor. Neden aboneliklere düştü bu? İşleme kapattım Papara üzerinden ancak neden aboneliklerde gözüktüğünü anlayamadım. Benden 200 lira mı çekecek işleme kapatmazsam bu?

Bende zamanında almıştım Microsoft Store'den. 85 TL'ydi. Aboneliklerde gözüküyordu ama para çekmedi. İşlemi de durdurursan bir şey olmaz. Bana olmadı.

Steamdan oyun aldığımda da aboneliklere düşüyordu, her ay 200 tl çekeceklerini sanmıyorum içiniz rahat etmesse limit koyabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı