Minecraft PvP'de gelişme

425806

Hectopat
Minecraft 1.8 sürümünün sunucularının çoğunda Bedwars, Skywars gibi mini oyunlar var. Ancak ben bir türlü alışamıyorum. Hızlı yol yapabiliyorum ama rekt atamıyorum. Aim alıştırması için ne yapmam gerekir? Nasıl ustalaşırım?

Oltayı 3'e kılıcı 1'e al 3 bas sağ tık 1 bas sol tık yap alışmaya başlarsın

Düz dünyada golemlerle savaşabilirin aklıma bu geldi .

Oltayı 3'e kılıcı 1'e al 3 bas sağ tık 1 bas sol tık yap alışmaya başlarsın
Herkesin kontrolleri sizinkiyle aynı olmayabilir. Ben kılıcı 2. slota alıp 2. slota Q tuşuyla geçiyordum. 2 tuşuyla da 9. slota.

Aim önemli değil. Lunar veya badlion gibi Client'ler fpsinizi ve hit boxları büyüttüğü için daha iyi vurursunuz bir de CPS lazım onun içinde drag ya da butterfly kullanın zor bunlar diyorsanızda fastclicker kullanın.

Strafe yapmayı deneyebilirsiniz. Rakibe vururken sağ-sol yaparsınız ve rakipte size aim tutturamaz.

Herkesin kontrolleri sizinkiyle aynı olmayabilir. Ben kılıcı 2. slota alıp 2. slota Q tuşuyla geçiyordum. 2 tuşuyla da 9. slota.
Benim dediğim default kontroller Q zor olabilir Q E yapılabilir aslında ama envanteri F ye ataman gerekir

CPS'nin önemi PvP'de çok az. Önemli olan aim.

CPS'nin önemi PvP'de çok az. Önemli olan aim.

Aim bahsettiğim lunar ve badlionda daha kolay oluyor aynı zamanda karşındaki ile PvP atarken rakibinin sana vurup attığı knockback seni vuramamaya bu yüzden de iyi aimin olsanda ölmeye tevşik ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…