Minecraft Server Sorunu

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selamlar. Arkadaşımla modlu server kurduk aramızda oynamak için. Ben bilgisayarı formatladım 2 gün önce ve formatalamadan önce kurduğum servera 50 mod atıyordum sorunsuz oynuyorduk. Şuan kurduğum serverlarda ise 5 mod bile olsa lag oluyor. Şu an 22 mod yüklü, kırdığım bloğu tekrar kırıyorum.

8 GB RAM'im var. Servera "java -Xmx3072M -Xms3072M -jar server.jar" komutu ile 3GB RAM atıyorum. 5GB atasam da fark etmiyor. Ve durmadan şöyle bir hata alıyorum:
Capture.PNG

Ve garip olarak serverda 3GB RAM olsa da asla kullanmıyor.
Formatta yaptığım tek değişiklik Windows'un dilini İngilizce yapmaktı.

Saçma bir teori olabilir ama bu hatadan anladığım şu:
Server'ın overloadlanması için bir neden yok. Bu da "Did the system time change" 'e getiriyor beni. Acaba ben İngilizce yaptığım için saat dilimi olarak Türkçe'yi seçmiş olsam bile sistem saati farklı saat dilimi olduğu için sürekli güncelleniyor ve Java da bunu mu algılıyor?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyi atmamı istiyorsunuz log'dan tam olarak? Nasıl atacağım? Ek olarak timings nasıl atılıyor?
Gerek kalmadı. 1.10.2'den 1.7.10'a düşürerek sürümü çözeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı