Çözüldü Minecraft snapshot sürümleri gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

343203

Hectopat
Merhabalar, Bu sorunu bugün yaşıyorum snapshot kapalı fakat snapshotlar gösterip de düzenli listelenmiyor ve bu durum aradığım sürümü bulamıyorum. Sorunun kaynağı nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Adım adım söylüyorum.
Başlatıcıyı kapatın.
%Appdata% komutunu girin.
Minecraft dosyasına girin.
Oradan Launcher'ı tamamen silin.
Ardından %temp% dosyasındaki tüm dosyaları silin. Ardından Microsoft'tan yeni launcer ı indirin.
Bu normal. Sorun yok. Eğer snapshotları görmek istemiyorsanız sağ üstten snapshot tikini kaldırın.
Tamamda kapalı olduğuna rağmen böyle bi videoya baksanız şeçilen kısımları.
Bu normal. Sorun yok. Eğer snapshotları görmek istemiyorsanız sağ üstten snapshot tikini kaldırın.
Birde sürümler düzensiz. Hemen böyle hazır cevaplar yazmayın lütfen.

Tamamda kapalı olduğuna rağmen böyle bir videoya baksanız şeçilen kısımları.

Bir de sürümler düzensiz. Hemen böyle hazır cevaplar yazmayın lütfen.

Videoyu baştan sona izledim. Sürümler düzensiz değil. Mesela atıyorum 1.14'ün snapshotları 1.14'ün altında olur. 1.6'nın snapshotları sürümün altında olur. Düzensiz değil. Yani evet düzensiz ama düzen açısından sorun yok. Mojang böyle yapmış.

Olmadı.
Videoyu baştan sona izledim. Sürümler düzensiz değil. Mesela atıyorum 1.14'ün snapshotları 1.14'ün altında olur. 1.6'nın snapshotları sürümün altında olur. Düzensiz değil. Yani evet düzensiz ama düzen açısından sorun yok. Mojang böyle yapmış.
Tamam.
.minecrafttan texturepackleri vs. yedekleyip minecraft dosyasını sildim. Sorun çözüldü.

Geri
Yukarı