Minecraft Sonrası Mide Bulantısı, Baş Dönmesi ve Baş Ağrısı

• Konuyu başlatan Kloox
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B

Kloox

Hectopat
Başlıktada olduğu gibi 10 dakika bile Minecraft oynasam hemen başım ağrıyor ve midem bulanıyor. Bu bir hastalık belirtisi olabilir mi? Günde 11-12 saat bilgisayar başında olan birisiyim ama Minecraft'a girince hemen vücudum böyle tepkiler veriyor. Kullandığım monitör de gayet kaliteli bir monitör. Bu bir göz hastalığı belirtisi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da olduğu gibi 10 dakika bile Minecraft oynasam hemen başım ağrıyor ve midem bulanıyor. Bu bir hastalık belirtisi olabilir mi? Günde 11-12 saat bilgisayar başında olan birisiyim ama Minecraft'a girince hemen vücudum böyle tepkiler veriyor. Kullandığım monitör de gayet kaliteli bir monitör. Bu bir göz hastalığı belirtisi olabilir mi?

Geç cevap vereceğim ama, aynı sorun bende de var. Anlamıyorum, bu ne böyle ya? :D

Başlıkta da olduğu gibi 10 dakika bile Minecraft oynasam hemen başım ağrıyor ve midem bulanıyor. Bu bir hastalık belirtisi olabilir mi? Günde 11-12 saat bilgisayar başında olan birisiyim ama Minecraft'a girince hemen vücudum böyle tepkiler veriyor. Kullandığım monitör de gayet kaliteli bir monitör. Bu bir göz hastalığı belirtisi olabilir mi?

V-Sync vb. teknolojiler kullanıyorsanız bu gözün yapısına aykırı olduğu için gözü yorar açık ise V-Sync anti-alising tarzı şeyler kullanmayın.

Geri
Yukarı