Minecraft sunucu önerisi

Kazim_Eymen

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere Türkiye'de Full emek skyblock sunucularının bulunması zor. Ben Hypixel skyblock tarzı minyonlu skyblockları sevmiyorum bir oynadığım turkgamerz vardı emek skyblock güzel ama ondanda emek skyblock kalktı yerine tek blok geldi. Sizlere sorum turkgamerz tarzı Full emek redstone sistemlerine farmlara falan izin veren bir sunucu var mı? 1.16-1.17 sürümlerinde 1.15 de olabilir.

Dostum biliyorum onların skybloğu sevkli değil ben turkgamerz tarzı Full emek istiyorum ayrıca onlar 1.8.9

Dostum senin o bahsettiğin "turkgamerz" isimli server hiç tanınmıyan bir server. Sadece turkgamerz gibi istiyorum diyorsun fakat o sunucu hiç tanınmıyan basit bir server nereden bilelim onu?

Dostum senin o bahsettiğin "turkgamerz" isimli server hiç tanınmıyan bir server. Sadece turkgamerz gibi istiyorum diyorsun fakat o sunucu hiç tanınmıyan basit bir server nereden bilelim onu?

Onun tanınmayan biri sunucu olduğuna emin misin kanka ünlü YouTuber'ların oynadığı sunucu ama sen bilmiyorsa classic skyblock sunucusu tarzı.

Az önce internet sitelerine girdim ve 25 kişi oynuyordu klasik bilinmiyen bir Türk sunucusu.

Onu diyorum ya işte eskiden çok oynanıyordu ama artık emek skyblock falan yok unutuldu.
Eğer yardımcı olmayacaksan konudan ayrılır mısın çok basit Full emek skyblock alıyorum yani classic skyblock serveri.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı