Minecraft sunucusu kurmak için site önerisi

Efelinss0

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2 GB Ram İntel Pentium G2010 İntel HD Graphics
Meslek
Öğrenci
Minecraft için bir sunucu kurmak istiyorum ama ücretsiz ve uptime falan ile 7 24 açık yapabileceğim bir site olması lazım. Var mı bir öneriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aternos diye site vardı değişmemişse o.
Aternos 7/24 olmaz onun için 7/24 çalışan pc ayarlaman lazım aternostan 7/24 için.

Minecraft için bir sunucu kurmak istiyorum ama ücretsiz ve uptime falan ile 7 24 açık yapabileceğim bir site olması lazım. Var mı bir öneriniz?
Minecraft Hosting diye aratabilirsin, benim discordda bir arkadaşım vardı 7/24 hosting almıştı sunucusu şuan 150 kişi falan oluyor gayet başarılı hatta beraber discord sunucusu da kurmuştuk ayrı ayrı.

Aternos 7/24 olmaz onun için 7/24 çalışan PC ayarlaman lazım Aternos'tan 7/24 için.

Minecraft hosting diye aratabilirsin, benim Discord'da bir arkadaşım vardı 7/24 hosting almıştı sunucusu şu an 150 kişi falan oluyor gayet başarılı hatta beraber Discord sunucusu da kurmuştuk ayrı ayrı.

Bütçem yok hocam.

Falixnodes veya PloudOS.
Eğer sanal makine gerekiyorsa, banka kartın ile Microsoft Azure veya Google Cloud Platform'a ücretsiz 200 ve 300 kredi ile alabilirsin. (senden kesinlikle para alınmayacak.)

Falixnodes veya PloudOS.
Eğer sanal makine gerekiyorsa, banka kartın ile Microsoft Azure veya Google Cloud Platform'a ücretsiz 200 ve 300 kredi ile alabilirsin. (senden kesinlikle para alınmayacak.)

Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı