Minecraft sunucusu önerisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, dilerseniz en uygun fiyat ve en yüksek performans sunucular ile yardımcı olabiliriz sizlere.
Paketlerimizi incelemek isterseniz aşağıda link bırakacağız her ne kadar oyuncu sayınız az olsa bile kesinlikle 1.12.2 ve üstü tüm sürümlerde Ryzen işlemcili performans işlemcilerini hem biz hemde çoğu firma öneriyor diğer türlü hem gereksiz Ghz kullanımı ve performans kaybı yaşarsınız.
Canlı desteğe yazmanız halinde ufak bir indirim sağlanabilir.

Tıkla ve paketleri incele!

Selam, dilerseniz en uygun fiyat ve en yüksek performans sunucular ile yardımcı olabiliriz sizlere.
Paketlerimizi incelemek isterseniz aşağıda link bırakacağız her ne kadar oyuncu sayınız az olsa bile kesinlikle 1.12.2 ve üstü tüm sürümlerde Ryzen işlemcili performans işlemcilerini hem biz hem de çoğu firma öneriyor diğer türlü hem gereksiz GHz kullanımı ve performans kaybı yaşarsınız.
Canlı desteğe yazmanız halinde ufak bir indirim sağlanabilir.

Tıkla ve paketleri incele!

Hocam güzel paketler lakin daha popüler ve güvenli bir kaynaktan VDS almak daha mantıklı dediğim fiyatlara yakın.

Hocam güzel paketler lakin daha popüler ve güvenli bir kaynaktan VDS almak daha mantıklı dediğim fiyatlara yakın.
Firma sahibi bizzat benim, bu sektörde popülerlik veya güvenilirlik gibi kavramların çok önemli olduğunu düşünmüyorum asıl amaç performans sağlamak. Her firma zaten satış öncesi devlet kısmından izin almak zorunda güvenilirlik buradan alınabilir popülerlik tamamen gereksiz ben gidip R9 makineyi daha uyguna verirken sırf popüler diye daha fazla sanallaştırma yapılan bir sunucu neden alayım ki mantıklı düşünürsen daha iyi anlayabileceğini varsayıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı