Minecraft Survival mod önerisi

FPS boots yapan bir mod var mı? Sodium kullanıyorum ama varsa bilmek isterim.

Ekran kartınız GTX 1630 veya üstüyse Nvidium diye bir mod var, kullanabilirsiniz.
Onun dışında Traveler's backpack diye bir mod önereyim hocam, oyuna çanta ekliyor. Ama normal çanta gibi değil, bu çantanın içinde bir uyku tulumu, bir crafting table, iki adette su veya lav taşıma yeri bulunuyor, çantayı sırtınıza takıyorsunuz, yanınızda yatak taşımak yerine çantanızdan uyku tulumu çıkarıp uyku tulumuna yatıyorsunuz. Lav kaynağı bulunca sırtınızdaki çantanızda depoluyorsunuz, crafting table taşımak yerine çantanızdan üretim yapıyorsunuz.

Hayır hocam bu tarz şeyler istemiyorum. Daha çok oyunun tarzını bozmayıp görüntü değiştiren şeyler.

O zaman aklıma gelenleri sıralayayım.
♦ Jei [Just Enough Items] eşya yapılışları.
♦ Hwyla - baktığın blokların adının ne olduğunu ya da ne ile kırılabileceğini söyler.
♦ Appleskin - ymek barı extra görünüm
♦ Mouse tweaks - envanter düzenleme de hız kazandırır.
♦ RealisticItemDrops - item fizikleri sağ tık ile almayı Config içinden değiştirebilirsin.
♦ OptiFine - extra Zoom özellikli oyun optimizasyon modu.

Aklıma gelen modlar bunlar. Ama eğer kaynak paketi de kullanmak istersen.
♦ darkomizer.com ile koyu mode kullanabilirsin
♦ Better leaves ile yaprakları daha kabarık hale getirebilirsin.

O zaman aklıma gelenleri sıralayayım.
♦ Jei [Just Enough Items] eşya yapılışları.
♦ Hwyla - baktığın blokların adının ne olduğunu ya da ne ile kırılabileceğini söyler.
♦ Appleskin - ymek barı extra görünüm
♦ Mouse tweaks - envanter düzenleme de hız kazandırır.
♦ RealisticItemDrops - item fizikleri sağ tık ile almayı Config içinden değiştirebilirsin.
♦ OptiFine - extra Zoom özellikli oyun optimizasyon modu.

Aklıma gelen modlar bunlar. Ama eğer kaynak paketi de kullanmak istersen.
♦ darkomizer.com ile koyu mode kullanabilirsin
♦ Better leaves ile yaprakları daha kabarık hale getirebilirsin.
Ekran kartınız GTX 1630 veya üstüyse Nvidium diye bir mod var, kullanabilirsiniz.
Onun dışında Traveler's backpack diye bir mod önereyim hocam, oyuna çanta ekliyor. Ama normal çanta gibi değil, bu çantanın içinde bir uyku tulumu, bir crafting table, iki adette su veya lav taşıma yeri bulunuyor, çantayı sırtınıza takıyorsunuz, yanınızda yatak taşımak yerine çantanızdan uyku tulumu çıkarıp uyku tulumuna yatıyorsunuz. Lav kaynağı bulunca sırtınızdaki çantanızda depoluyorsunuz, crafting table taşımak yerine çantanızdan üretim yapıyorsunuz.
Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Ekran kartım 1650S. FPS boost için bir şeyler arıyorum. Diğer modlar da hoşuma gitti teşekkürler.

1703862738342.png

Bu ayarları ne yapmalıyım? @iUgur

Dosya Ekleri

• 1703862718724.png
    1703862718724.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı