Çözüldü Minecraft Texture Pack Kaplama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Artorias74

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar merhaba, Minecraft'ta texture pack sorunu yaşıyorum, şu an kullandığım texture pack FaithfulVenom, hangi texture pack'i kullansam bu sorun oluyor, OptiFine ve Forge kurulu. V-Sync ve VBOs açık. Grafik sürücüleri güncel. Java edition sürümü ve 1.12.2.

minecraft.png

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm, OptiFine'nın yanlış sürümünü kurduğum için olmuş, en güncel olan sürümünü indirip kurdum ve sorunsuz çalışıyor. Konu kilitlenebilir, ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.
Eğer ekran kartınız NVIDA ise:
İlk öncelikle NVIDIA Denetim Masası'nı açın. Sonra 3D Ayarlar adlı bölümdeki 3D Ayarların Yönetilmesi adlı yere geldiğinizde "Geri Yükle" butonu var. Ona basın ve "Uygula" diyin ve sonra ise çıkın. Bitmiştir.
Eğer ekran kartınız AMD ise:
AMD Catalyst Contor Center'a girin ve sonra Oyun adlı bölüme girin. Ordan 3D Uygulama Ayarlarına girip "Varsayılan" diyip "Uygula" yapın. Bitmiştir.

Artı -1 Eksi
Eğer bu arada Oftifine kullanıyorsanız, ESC'ye basıp Settings'e girin. Sonra ordan Video Settings'e girin. Orda Performance Settings bölümü var. Ona tıkladıktan sonra ise orda Fast Render adlı birşey var. Eğer o açıksa kapalı yapın. Düzelicektir. Bende Oftifine vardı, ben böyle çözmüştüm.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, OptiFine'nın yanlış sürümünü kurduğum için olmuş, en güncel olan sürümünü indirip kurdum ve sorunsuz çalışıyor. Konu kilitlenebilir, ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı