Minecraft texture pack önerisi

Afeka

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft 1.17.1 sürümü için 16x16 güzel bir texture pack arıyorum. FPS göstergesi olsun, bir de sol üstteki bastığımız tuşları gösteren ekranı nasıl yapıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft 1.17.1 sürümü için 16x16 güzel bir texture pack arıyorum. FPS göstergesi olsun, bir de sol üstteki bastığımız tuşları gösteren ekranı nasıl yapıyoruz?

FPS göstergesi ve bahsettiğin keyboards texturepack ile olmuyor maalesef. Eğer singleplayer oynayacaksan datapack ile yapabilirsin, eğer multiplayer ise mod yüklersin veya neredeyse tüm Client'larda bulunuyor.
FPS göstergesi olsun
Oyun ayarları içerisinde Show FPS " Fps'i Göster" isminde bir seçenek bulunmakta fakat yerini ayarlayamazsın ve yanında pek işine yaramayacak başka değerler de bulunuyor yani satır biraz daha uzun oluyor.

FPS göstergesi ve bahsettiğin keyboards texturepack ile olmuyor maalesef. Eğer singleplayer oynayacaksan datapack ile yapabilirsin, eğer multiplayer ise mod yüklersin veya neredeyse tüm Client'larda bulunuyor.

Oyun ayarları içerisinde Show FPS " Fps'i Göster" isminde bir seçenek bulunmakta fakat yerini ayarlayamazsın ve yanında pek işine yaramayacak başka değerler de bulunuyor yani satır biraz daha uzun oluyor.
Peki önerebileceğin Texture Pack var mı?

Peki önerebileceğin texture pack var mı?

Şahsen ben 1.14 sonrasında değiştirilen Texture'lerden memnun olduğum için 1.14 sonrasındaki neredeyse hiçbir sürümde texture pack kullanmadım. Ayrıca texturepackler kişinin zevkine göredir benim bayıldığım şeyi sen sevmeyebilirsin. Fakat internette denk gelip aa bak bu güzelmiş dediğim birkaç texture pack var;

- PureBDcraft (daha çok modlu görünümü veriyor)
- Pixel Perfection (bunda da textureler üzerinde hatırı sayılır oynama yapılmış)
- Ve son olarak, neredeyse herkesin bildiği, en popüler texturepacklerden olan Faithful.

Geri
Yukarı