Minecraft texturepack'lerden virüs bulaşır mı?

xMrlySafe

Hectopat
Daha fazla  
Selam, konu basit. Minecraft texturepack'lerden virüs bulaşır mı? Yani fotoğraf PNG dizinlerinin arasına virüs sıkıştırılabilir mi? Merak ediyorum, cevabını da bulamıyorum. Sanki "Yapıştırıcı kutusuna yapıştırıcı nasıl yapışmıyor?" sorusu gibi aklıma takılıyor.

Selam, konu basit. Minecraft texturepack'lerden virüs bulaşır mı? Yani fotoğraf png dizinlerinin arasına virüs sıkıştırılabilir mi? Merak ediyorum, cevabını da bulamıyorum. Sanki "yapıştırıcı kutusuna yapıştırıcı nasıl yapışmıyor?" sorusu gibi aklıma takılıyor.

İlk başta texture pack ayğına sana komple virüs verebilir.
İkincisi pnglere virüs konamıyor fakat sana birkaç konabilen dosya tipleri https://www.technopat.net/sosyal/konu/hangi-dosya-uzantilarindan-virues-bulasir.794740/
Edit: Sana png ayağına yutturabilir virüs dosyalarını (tabii ki png değiller)

kankam ben baya mc oynadım 1 2 sene full multide arklarla felan fc oynadım ama şimdiye kadar 300 tane pack felan indirmişimdir hiç virüs bulaşmadı

Kankam ben bayağı MC oynadım 1 2 sene Full multide Ark'larla falan fc oynadım ama şimdiye kadar 300 tane pack falan indirmişimdir hiç virüs bulaşmadı.

Kanka bende 9 yıl oynadım ama packlerle pek işim olmadı paso arkadaşım önerirdi şimdi packlerle işim var çünkü 8X FPS booster packleri yüklüyorum 6 tane yükledim bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı