Minecraft Türkiye fiyatlandırması ile nasıl alınır?

Sanırım Microsoft Store'dan alınıyor. Ama Game Pass ile de kullanabilirsin. 200TL'ye 7-8 ay kadar abonelik alabilirsin. Yakında Game Pass'e de zam gelebilir.

200 lira verip 8 ay mı kullandırtıyorlar böyle saçma şey mi olur?

Saçmalık değil sadece 1 oyuna 200TL vermek mi yoksa arkadaşında dediği gibi aylık 30TL vererek 458 tane oyun kiralamak mı? Sen alacaksın sonuçta karar senin.

Saçmalık değil sadece 1 oyuna 200TL vermek mi yoksa arkadaşında dediği gibi aylık 30TL vererek 458 tane oyun kiralamak mı? Sen alacaksın sonuçta karar senin.

Ben bir de şöyle düşünüyorum tabii herkes aynı değildir ama bazı oyunlar benim için dönemseldir. Yani mesela X oyunu oynamak istiyorum ama o oyunu Max 2 ay kadar oynarım sonrasında kütüphanemde öyle kalır. Kütüphanemde durması içinde o kadar para vermeye gerek yok.

200 lira verip 8 ay mı kullandırtıyorlar böyle saçma şey mi olur?
yanlış anladınız hocam micrasoft storede oyun java-bedrock 200tl ve kalıcı olarak sizde kalıyor anlıycanız arkadaşda 200tl ona vermek yerine game pass verin demiş hem minicraft hemde farklı oyun oynarsınız demiş şuanda 1 aylık game pass 30tl 200 tl ana 6 ay kadar oynayabilir.Benim önerim kalıcı olarak minicraft almak.

Sakin olalım Game Pass ne biliyorum arkadaşın yazdığını yanlış okumuşum 200TL ile 8 ay Minecraft kiralayabiliyoruz diye okudum.

yanlış anladınız hocam micrasoft storede oyun java-bedrock 200tl ve kalıcı olarak sizde kalıyor anlıycanız arkadaşda 200tl ona vermek yerine game pass verin demiş hem minicraft hemde farklı oyun oynarsınız demiş şuanda 1 aylık game pass 30tl 200 tl ana 6 ay kadar oynayabilir.Benim önerim kalıcı olarak minicraft almak.
Bence de mantıklısı o zaten oyun alacağım zaman Steam'den parasını verip alıyorum, geçiçi şeyler bana göre değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı