Çözüldü Minecraft ve Technic Launcher'a giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Kezib

Hectopat
RAM
G.Skill 2x8 3000mhz
Ekran kartı
Palit Dual RTX 3060 12GB
Anakart
ASUS TUF GAMING B450M PLUS II
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Merhaba, daha 2 gün öncesine kadar gayet güzel çalışan şeyler bugün bozuldu, hiçbir değişiklik yapamdığıma eminim.

Arkadaşımla Technich Launcher üzerinden Hexxit 2 oynuyorduk, hesabım orijinal. Sonra birden Technich Launcher'a giriş yapamamaya başladım, ve alttaki ekran alıntısında ki hatayı almaya başladım.

Daha sonra bir de belki de sorun Technich Launcher'da diyerek, orijinal Minecraft Launcher'ından girmeye çalıştım. Onda da Launcher'ın hesaba giriş yaptıktan sonraki giriş ekranları vb çok ama çok uzun sürüyor, eninde sonunda giriş yapıyorum fakat sağ üstte (Hangi ürünlere sahip olduğunuzu doğrulayamadık. İnternet bağlantınızı kontrol edin.) hatasıyla karşılaşıyorum. Bana zaten satın aldığım oyunu, tekrar satın aldırtmaya çalışıyor. Yani alttaki oyna yazısının yerinde "Şimdi Satın Al" var.
Bu sorunun da ekran alıntısı aşağıda.

Dün sabahtan beri araştırıyorum, her şeyi denedim. İnternetimi sıfırladım, vb çok fazla şey denedim. Ne yapsam etsem çözemedim. Bence bir hizmetten dolayı böyle oluyor.

NOT: VPN ile Technich Launcher'a bazen giriş yapabiliyorum! + Minecraft Launcher'da da bazen VPN ile sorun çözülüyor fakat VPN'yi kapatınca yeniden aynı.

image.png
image2.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı