Minecraft "We could not validate your Access, please try to login again." hatası

Astrichs

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft satın aldım ama giremiyorum. Oyunu açtığımda Online kısmına giremiyorum, siteden hesabıma giriş yapmayı denediğimde ise şöyle bir hata alıyorum

"We could not validate your Access, please try to login again."

Ne yapmalıyım?

Hosts dosyası ile alakalı olabilir. Hosts dosyasının konumu: C:\ Windows\System32\drivers\etc hosts dosyasına sağ tıklayıp özellikleri seçin. Salt okunuru kapatın ve dosyası not defteri ile açın ve güvenmediğiniz adresleri silin.

Not: Minecraft sunucularında sorun olduğunu resmi olarak açıklandı diye biliyorum, internetinizi kapatıp açmayı da deneyebilirsiniz.

Minecraft satın aldım ama giremiyorum. Oyunu açtığımda Online kısmına giremiyorum, siteden hesabıma giriş yapmayı denediğimde ise şöyle bir hata alıyorum

"We could not validate your Access, please try to login again."

Ne yapmalıyım?
Microsoft hesabı ile alakalı bir problem olabilir.

Microsoft hesabı ile alakalı bir problem olabilir.
Ayrıca biraz bekleyip tekrar denemenizi öneririm. Bazen internetteki trafikten kaynaklı problem oluşabiliyor.

Hosts dosyası ile alakalı olabilir. Hosts dosyasının konumu: C:\ Windows\System32\drivers\etc hosts dosyasına sağ tıklayıp özellikleri seçin. Salt okunuru kapatın ve dosyası not defteri ile açın ve güvenmediğiniz adresleri silin.

Not: Minecraft sunucularında sorun olduğunu resmi olarak açıklandı diye biliyorum, internetinizi kapatıp açmayı da deneyebilirsiniz.
modemi kapatıp açtım olmadı hosts dosyasınıda aynı şekilde yaptım olmadı tek çare beklemek kaldı

vpn ile giriş yapmayı denedim oldu muhtemelen internet ayarlarıdna sıkıntı varmış

Modemi kapatıp açtım olmadı hosts dosyasınıda aynı şekilde yaptım olmadı tek çare beklemek kaldı.

VPN ile giriş yapmayı denedim oldu muhtemelen internet ayarlarıdna sıkıntı varmış.

İnternet ayarlarıyla ilgili değil direkt Türkiye'den bağlanılmıyor sanırım Microsoft ürünü olan hiçbir şeye, ben de anlamadım. Dün gündüz MC oynarken akşamına hiçbir şey yapamaz hale geldik.

İnternet ayarlarıyla ilgili değil direkt Türkiye'den bağlanılmıyor sanırım Microsoft ürünü olan hiçbir şeye, ben de anlamadım. Dün gündüz MC oynarken akşamına hiçbir şey yapamaz hale geldik.

Ben bağlanıyorum hocam. Türk Telekom kullanıyorum siz ne kullanıyorsunuz ki?

Aynı hataları ben de alıyorum. Minecraft hesabıma giremiyorum, Launcher'de kalıyorum. İnternet sitesine de giremiyorum. 2-3 adet video izledim hepsini yaptım hiçbiri işe yaramadı. Çözüm bulursanız yazın lütfen.

Sorununuz çözüldü mü? Lütfen çözdüyseniz nasıl yaptığınızı söyleyin çünkü bende de aynı hata var.

Yeni konular

Geri
Yukarı