Minecraft Wurst Client güvenilir mi?

AsafOzan

Hectopat
Sanırım Lunar Client gibi değil de OptiFine gibi. Yine Minecraft'ın launcherinden giriş yapılıyor sanırsam ama virüs olup olmadığından emin değilim. Sizce virüs var mı? Ya da önereceğiniz başka Client'ler var mı? (Wurst gibi)

Wurst Client hileli bir istemci. Ne için kullanacaksınız?

Sanırım lunar Client gibi değil de OptiFine gibi. Yine Minecraft'ın launcherinden giriş yapılıyor sanırsam ama virüs olup olmadığından emin değilim. Sizce virüs var mı? Ya da önereceğiniz başka Client'ler var mı? (wurst gibi)

Ben kullandım bir şey olmadı ama lütfen multi girme dostum.

GitHub sayfaları mevcut fakat kodların güvenilirliğini okuyarak doğrulayabilirsiniz. %100 güvenilir diyemeyiz.

Kendim zamanında Impact Client kullanıyordum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Dilerseniz onu da kullanabilirsiniz.

Anarşi sunucuları hariç herhangi bir sunucuda kullanmaya kalkmayın. Kullanmaya çalışsanız bile muhtemelen kısa sürede fark edilip gerekli cezayı alırsınız.

GitHub sayfaları mevcut fakat kodların güvenilirliğini okuyarak doğrulayabilirsiniz. %100 güvenilir diyemeyiz.

Kendim zamanında ımpact Client kullanıyordum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Dilerseniz onu da kullanabilirsiniz.

Anarşi sunucuları hariç herhangi bir sunucuda kullanmaya kalkmayın. Kullanmaya çalışsanız bile muhtemelen kısa sürede fark edilip gerekli cezayı alırsınız.

Teşekkür ederim. Önerdiğiniz üzere Impact Client'i kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı