Minecraft Xbox ve bilgisayardan nasıl beraber oynanır?

uksenk

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler. Ben Xbox One'dan, arkadaşım PC'den giriyor. İkimiz nasıl beraber oynayabiliriz? Server açıyoruz, o giriyor ama Xbox'ta servera girilmiyor galiba belirli serverlar dışında. Nasıl beraber oynayabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi günler. Ben Xbox One'dan, arkadaşım PC'den giriyor. İkimiz nasıl beraber oynayabiliriz? Server açıyoruz, o giriyor ama Xbox'ta servera girilmiyor galiba belirli serverlar dışında. Nasıl beraber oynayabiliriz?

Windows 10 ise Minecraft Bedrock Edition yüklemen lazım.
Başka yolu yok

Şimdi Xbox'ta arkadaş olarak eklenmiş olmanız lazım.
Eğer ekliyse sen bölüm açacaksın ve arkadaşın görüp girecektir.
(Bedrock'sa böyle olacak)

Bilgisayardaki Java ise Yerel Ağda Paylaş deyip şu videodakileri uygulayıp portu chatte çıkan "Yerel oyun x portundan sunuluyor" yazısına göre yazın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı