Minecraft yanıt vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

leon346

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Minecraft oynayamiyorum, yúkleme ekraninda kalıyor ve yanit vermiyor diyor. Bunu nasıl cozebiliriz?

Leon, aslan anlamına geliyor neden hemen Brawl Stars'a bağladınız?

Telefondan yazdığı belli klavyesi küçük ve harfler hep birbirine karışıyor demek ki.

Leon değil lion aslan anlamına geliyor sanırım benzer okduğunuz için karıştırıyorsunuz. Ayrıca harflerin karışması imkansız gibi bir şey harfler karışsa daha çok yazım yanlışı yapardı uğraşmak istemiyor.

Leon değil lion aslan anlamına geliyor sanırım benzer okduğunuz için karıştırıyorsunuz.

af.png

Ayrıca harflerin karışması imkansız gibi bir şey harfler karışsa daha çok yazım yanlışı yapardı uğraşmak istemiyor.

4.7 inç veya 5 inç civarı ekran varsa gayet doğal benim 5.7 inçlik ekranımda bile bazen hatalar oluyordu.

Eki Görüntüle 1096325

4.7 inç veya 5 inç civarı ekran varsa gayet doğal benim 5.7 inçlik ekranımda bile bazen hatalar oluyordu.

iPhone 5'te yazım hatası yapmıyorum isterseniz tartışmayalım ayrıca Google çeviriye güvenen size bol şans diliyorum kimse yabancı ülkelerde leon demez aslana hepsi lion der haberiniz olsun gerçi bana örneği Google çeviriden veren boşuna anlatıyorum haklısınız uzamasın konu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı