Minecraft'ta GTX 1650 kullanımı düşük

İşletim sistemi
Windows 11

Furkan Aydoğdu

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
gtx 1650
Anakart
h 510 m
İşlemci
i3 10100f
Minecraft oynarken sadece işlemci kullanıyor. İşlemci kullanımı %100 oluyor işlemci sıcaklığı 60 derece falan. Bu oyunu ekran kartıyla nasıl oynarım? GTX 1650 ekran kartı i3 10100F işlemcim var. TLauncher'dan oynuyorum.

Minecraft oynarken sadece işlemci kullanıyor. İşlemci kullanımı %100 oluyor işlemci sıcaklığı 60 derece falan. Bu oyunu ekran kartıyla nasıl oynarım? GTX 1650 ekran kartı i3 10100F işlemcim var.
Gayet normal, grafikleri yükseltin diyeceğim fakat hangi grafiği yükselteceksiniz onun hakkında pek fikrim yok.

Korsana destek yok.
Gerçekten yeter ama.

Minecraft oynarken sadece işlemci kullanıyor. İşlemci kullanımı %100 oluyor işlemci sıcaklığı 60 derece falan. Bu oyunu ekran kartıyla nasıl oynarım? GTX 1650 ekran kartı i3 10100F işlemcim var.
Hocam Minecraft işlemciye yüklenen bir oyun, ekran kartını tam olarak kullanmasını istiyorsanız 4K çözünürlükte oynamanız lazım, ekran kartı kullanımını kendisi ayarlıyor zaten kaç FPS vereceğini.

@ardacn60 Senin iyilik meleği olmana, adam orijinali de alsa bu sorunla karşılaşacaktı. Neyin davasını yapıyorsunuz ya, karışmayın millete. Moderatörler niye onaylamış bu konuyu o zaman bir bakar mısın?

Gerçekten yeter ama.

Hocam Minecraft işlemciye yüklenen bir oyun, ekran kartını tam olarak kullanmasını istiyorsanız 4K çözünürlükte oynamanız lazım, ekran kartı kullanımını kendisi ayarlıyor zaten kaç FPS vereceğini.

@ardacn60 Senin iyilik meleği olmana, adam orijinali de alsa bu sorunla karşılaşacaktı. Neyin davasını yapıyorsunuz ya, karışmayın millete. Moderatörler niye onaylamış bu konuyu o zaman bir bakar mısın?

Ortada bir sorun yok? Oyun zaten normalde öyle çalışıyor. Bende yıllardır Minecraft oynuyorum. Bende de aynı şekilde sistem kullanımı. Bende kendimde korsan oyun oynuyorum (Minecraft değil). Fakat korsana destek verilmeyen bir sitede gelip korsan oyunum için yardım istemiyorum. Arkadaş derse ki oyunum orijinal seve seve yardımcı olurum. Durup dururken boş mevzuyu da uzatmayalım. İyi sosyaller size.

@ardacn60 Eğer etmeyeceksen söylemene gerek yok zaten, gereken kişiler gerekeni yapar. Korsana destek olmadığını herkes biliyor, ben de korsan kullandım ama adamın ne kullandığı beni ilgilendirmiyor, yine de yardım etmeye çalışıyorum. Sen de bakıp geçebilirsin istiyorsan. Size de iyi sosyaller, teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı