Minecraft'ta güzel ev yapmak

Rhypex

Decapat
Merhaba arkadaşlar geçen gün arkadaşlarımla Survival'a başladık, arkadaşlarım gayet güzel bir ev yaptı fakat ben dağa klasik bir ev yaptım. Bu evi nasıl güzelleştirebilirim? Şimdiden hepinize teşekkürler.

ApplicationFrameHost_9WQIFvrCKu.jpg

ApplicationFrameHost_ED4U7rfv4Q.jpg

ApplicationFrameHost_pDKdqOhrlp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasiklerden çık bence 😁 Hobbit'in evini yapmıştım ben mesela (tepeciğin içinde olan). Gerçek hayatta böyle bir ev çok yoktur. Çatı yap. Gerçek bir çatı. İçeriyi düzenle. Odalar yap. Merdiven koy kat çık. Eve yol çek denizden mesela. Evin arkasına bahçe yap.

Benim evlerim de genelde böyle oluyor :D. İnternetten bir kaç tane yaratıcı ev fikiri alabilirsin, üstüne kendi hayal gücünü de katıp harmanlayabilirsin.

Bence çok fazla cam koyulduğunda kötü gözüküyor. Köşelere odun eklenebilir. Bir kat daha çıkıp çatı yapabilirsiniz, veya direk çatı yapabilirsiniz. Şu video iç dekorasyonda bana çok yardımcı olmuştu, bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha az cam, dekoratif bloklar kullan. Köşelere çevrilmemiş normal odun kullan. Mesela Huş odunu olabilir. Merdivenlerle ters V şeklinde çatı yap. Çatı katı ve bodrum katı yap.

Geri
Yukarı