Çözüldü Minecraft'ta internet bağlantısı sonrasında skin kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Ali Reyizz 46

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI MPG B550 Gaming Plus, CPU: AMD Ryzen 7 5700X 3.4 GHz, GPU: Asus Rog Strix RTX 3060 OC 12GB, RAM: G.SKILL Trident Z NEO 2x16=32 GB 3600MHz, SSD: Crucial P3 Plus NVMe M.2 SSD, PSU: RAMPAGE 750W BRONZE 80+ SERTIFIKA, RAMPAGE COMPACT OYUNCU KASASI
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 720M
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50 GHz
Merhaba. Bugün orijinal Minecraft Launcher'ını tam açarken internet kesildi (telefon interneti) ve Launcher'da bir hata ile karşılaşıldığını ve daha sonra tekrar denemem gerektiğini söyledi ve hesabımı açmadı. Her zaman orijinal Launcher kullanıyorum ve premium hesabım da var. Daha sonra farklı bir internetten (telefon interneti) girmeyi denedim ama daha dün görünen skin bugün görünmüyor. Nasıl ve neden olduğunu bilenler cevap yazarsa çok mutlu olurum. Eğer belirtmem gerekiyorsa Lenovo G710 laptop kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PC'ye direk attım derken? Benim bildiğim o modu çalıştırmak için bir de Minecraft'ın ayrıca modun sürümünü istemesi lazım değil mi?

Değil, direkt atınca da oluyor. Mod biraz değişik :D

PC'ye direk attım derken? Benim bildiğim o modu çalıştırmak için bir de Minecraft'ın ayrıca modun sürümünü istemesi lazım değil mi?

Hocam sorunu çözdüm! Nasıl yaptın diye soracak olursanız, ilk önce Minecraft'ın orijinal Launcher'ını kurma dosyasını yani "MinecraftInstaller. MSI" dosyasını açtım, orada "Minecraft'ı Kaldırın"ve "Minecraft'ı Onarın" diye seçenekler var, orada "Onar" seçeneğini tıkladım, ardından bir güncelleme geldi ve güncellemeden sonra Launcher'ı açtım ve moduma girdim ve bir baktım skin gelmiş. Yine de emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Sorun modda değil eğer yedeğide denemişseniz mod hangi sürüme kurulmuştu.
1.5.2 ama versiyon seçerken better than wolves versiyonunu seçiyorum. Moda bu şekilde giriliyor genel olarak.

O zaman kanka demek ki modda sıkıntı yokmuş 1.5.2 Minecraft sürümünü sil appdatadan öyle dene olmadımı ulaş kankam.
Şöyle, benim versions kısmında 1.5.2 yok. Bu bilgisayara direk attım flash'tan. Ben yine de şu modu sil baştan yapayım olmazsa dönerim.

Hocam sorunu çözdüm! Nasıl yaptın diye soracak olursanız, ilk önce Minecraft'ın orijinal Launcher'ını kurma dosyasını yani "MinecraftInstaller. MSI" dosyasını açtım, orada "Minecraft'ı Kaldırın"ve "Minecraft'ı Onarın" diye seçenekler var, orada "Onar" seçeneğini tıkladım, ardından bir güncelleme geldi ve güncellemeden sonra Launcher'ı açtım ve moduma girdim ve bir baktım skin gelmiş. Yine de emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam sorunu çözdüm! Nasıl yaptın diye soracak olursanız, ilk önce Minecraft'ın orijinal Launcher'ını kurma dosyasını yani "minecraftınstaller. MSI" dosyasını açtım, orada "Minecraft'ı kaldırın"ve "Minecraft'ı onarın" diye seçenekler var, orada "onar" seçeneğini tıkladım, ardından bir güncelleme geldi ve güncellemeden sonra Launcher'ı açtım ve moduma girdim ve bir baktım skin gelmiş. Yine de emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ne demek efendim güle güle kullanın :D

Geri
Yukarı