Çözüldü Minecraft'ta Java uygulamasına nasıl izin verilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Efrect

Centipat
RAM
8 gb
Ekran kartı
gtx 960 4gb
Anakart
msi h310m pro vdh plus
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-9100F CPU @ 3.60GHz 3.60 GH
Minecraft'ta bir sorun oluştu ve sorunu çözmem için izin verilen uygulamalar yerinden Java'ya izin vermem gerekiyor ancak girince Java'yı bulamıyorum.

1701972574380.png

Böyle javawlar çıkıyor ancak Java(tm) platform SE binary olması gerekiyor. Bu şeyi nasıl indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normal launcherdende lunar clientdende badlion clientdende denedim hepsinde aynı sorun

Lunar Client kendi java'sını kullanır, yani problem java değil. O zaman internetiniz ile veyahut bilgisayarınızın internet bağlantısıyla ilgili bir problem olabilir. Modeminizi yeniden başlatın olmazsa bilgisayarınızı yeniden başlatın.
O zaman internetiniz ile veyahut bilgisayarınızın internet bağlantısıyla ilgili bir problem olabilir. Modeminizi yeniden başlatın olmazsa bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim, bir de modemi yeniden başlatmayı deneyeyim.

Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim bir de modemi yeniden başlatmayı deneyeyim.

Şimdi deniyorum, inşallah olur.

Allah razı olsun kanka, sabahtan beri uğraşıyordum ve sadece modemi kapa aç yapmamla düzeldi 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim, bir de modemi yeniden başlatmayı deneyeyim.

Şimdi deniyorum, inşallah olur.

Allah razı olsun kanka, sabahtan beri uğraşıyordum ve sadece modemi kapa aç yapmamla düzeldi 😀
Allah sizden de razı olsun, iyi oyunlar 😀. Bedwars oyuncusuysanız isminizi atın ekleyeyim arada oynarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı