Minecraft'ta madenden gelen korna sesi

Gerilim yaratmak genellikle müzik açarım maden yaparken attığım video izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçükken bunlardan korkmayan yoktur Minecraft'a gizem katıyor bence. Seslerin rastgele geldiğini düşünüyorum.

İşte Minecraft'ı bu yüzden seviyordum. Kendine has bir atmosfer geliştirmişler. Mesela her mobun ses kaydı özel olarak yapılıyor.

10 yaşımda bu sesleri maden de her duyduğumda korkudan lava atlardım.

Sesler maden sesleri. Oyunun kendisinde var. Ayrıca eğer bu sesleri duymak istemiyorsanız verdiğim texturepack'i kullanabilirsiniz. (1.16.5)

Madene özel ses paketleri, madenin içinin biraz daha gizemli ve korkunç gözükmesi için yapılmıştır tahminimce.

Maden de korkmanızı sağlamak için oyuna eklenmiş sesler.

Aynı şekilde end kısmında da böyle sesler var. Aşırı hoşuma gidiyor, çok güzel yapmışlar.

Duyduğunuz bu sesler sadece mağarada değil bunlar ambiance dediğimiz sesler 3×3×3'lük bir alan gerekir minimum ve ışık seviyesinin düşük olması gerekir, bu yüzden karanlık olan her tarafta bu sesi duyarsın, öyle ki evinin içinde bir yer karanlık olsa bile bu ses duyulur, mağara ile alakalı değil sadece.

bende buz biomundada oldu

oh sağ ol abi dışarda gezerken bi anda bu sesi duydum flash gibi alt f4 çekdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…