Çözüldü Minecraft'tan gelen tuhaf sesler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

paĞDaş

Centipat
Arkadaşlar bu zamana kadar Minecraft'ta hiçbir yaratığa inanmazdım yok entity 303'müş herobrine'mış. Arkadaşlarımla serverda oynarken (serverda 3 kişiydik başka kimse yoktu.) benim evimden: Basınç plakasına basma sesleri, boş dispenser çalışırken çıkan ses (arka arkaya geliyor), koşma sesi, ve yemek yeme sesi geliyor. Ayrıca arkadaşlarım yanımdayken yani onlar gözümün önündeyken de geliyor 1.15.2'de bilmediğimiz bir yaratık mı eklendi? Yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Bug olmuş olabilir Minecraft'ta öyle buglar olabiliyor bir arkadaşın yemek yediyse o ses Bug'ta kalmış olabilir bu arada herobrinemış entity 303müş onlar hayal ürünü bir kişi çıkarıp demiş aldanma onlara :)
Bug olmuş olabilir Minecraft'ta öyle buglar olabiliyor bir arkadaşın yemek yediyse o ses Bug'ta kalmış olabilir bu arada herobrinemış entity 303müş onlar hayal ürünü bir kişi çıkarıp demiş aldanma onlara :)

Çözüm
Etraftaki diğer canlılar bu sesleri yaratıyor olabilirler. Entity 303 başlı başına bir sallamasyon yalandı zaten fakat Herobrine'nin bulunması mümkün değil, korkmayın. Gelirse elmas seti çeker kafa göz dalarsınız, biraz kendinize güveniniz olsun. Ayrıca muhtemelen ses bugu'dur.
1.15.2'de arılar eklendi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı