Mini ITX kasa ve Anakart Önerisi

xvortien

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar diliyorum. Technopat Sosyal'de daha once sistem toplamayla ilgili bir konu acmistim ve elinden geldigince yardimci olan herkese oncelikle tesekkur ediyorum.

Sistemin diger bilesenlerine az cok karar verdim fakat belirttigim iki bilesende hala kararsizim. Fiyat Performans bir sistemde aklimda olan;

Thermaltake Core V1 Case
MSI H110 PRO Mini ITX
urunleri mevcut. Ama cahil aklimla karar vermeden once sizlere de danismak istedim. Kasa - Anakart (MiniITX) ikililerinizi benimle paylasirsaniz minnettar olurum. Yardimci olan herkese simdiden tesekkur ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cahil değilsiniz hocam. Msi H110 iyidir ancak diğer firmalara göre 1yıl daha az garanti veriyor. Diğer markalara bakmanızı tavsiye ederim

Öncelikle cahil değilsiniz hocam. Msi H110 iyidir ancak diğer firmalara göre 1yıl daha az garanti veriyor. Diğer markalara bakmanızı tavsiye ederim

Kullanimlarda cok titiz davraniyorum, suana kadar aldigim hic bir elektronik cihazin garantisini kullanmak nasip olmadi çok sukur. Ama ne olursa olsun bu bi elektronik cihaz ve titiz kullanim disi sorunlar da olusturacaklardir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı