Mini kasalar ile normal boyutta olan kasalar arasında performans farkı var mı?

Ancak sonuçta bu kasaya 4090 girmeyecek. GTX 650 girecek. Yine de sorun olur mu? Bir fan ile hallolmaz mı?

Biraz ucuza kaçtım. Esonic H61da1.

Evet bu kasalar ile sorunsuzca kullanabilrirsiniz fakat optimize edilmemis hava akısına sahip kasalarda islemci ve ekran kartı normalden daga sıcak calısır.

Evet bu kasalar ile sorunsuzca kullanabilrirsiniz fakat optimize edilmemis hava akısına sahip kasalarda islemci ve ekran kartı normalden daga sıcak calısır.
Anladım. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Epey'de Micro ATX diye geçiyor.

@Egepecel @emn1212 Son olarak işlemciyi aldığım zaman anakarta kurulu bir vaziyette saklamamın bir eksisi olur mu? 1 ay içinde bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Ancak bu süreçte işlemciyi saklayacak bir yer bulamıyorum.

Anladım. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Epey'de Micro ATX diye geçiyor.

@Egepecel @emn1212 Son olarak işlemciyi aldığım zaman anakarta kurulu bir vaziyette saklamamın bir eksisi olur mu? 1 ay içinde bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Ancak bu süreçte işlemciyi saklayacak bir yer bulamıyorum.

İşlemciyi anakarta takıp durmasını diyorsun yanlış anlamadıysam bir sıkıntı olmaz neden olsun :D.

İşlemciyi anakarta takıp durmasını diyorsun yanlış anlamadıysam bir sıkıntı olmaz neden olsun :D.
Statik elektrik oluşur mu bilmiyorum. Ondan korktum. Ancak içimi rahatlattınız. Çok teşekkürler.
Kasanın parçalarının sığacağından daha büyük kasa alınmamalı. Kasanın hava sirkülasyonu sağlanması zorlaşır.
Büyük parçalar değil. GTX 650 tek fan. Anakart Mini ATX diye geçiyor. Küçük bir anakart.

Anakartım: Esonic H61DA1.

Yeni konular

Geri
Yukarı