Mini klavye önerisi

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarda oyunları kontrolcü ile oynamaya devam ediyorum. Sadece LoL oynuyorum çok nadir de arkadaşlar ile Valorant'a giriyorum. Kablosuz bir klavyeye sahibim ancak bunu dersler için vs kullanıyorum o yüzden mini klavyelerden almayı düşünüyorum.

1685984836101.png

Bu modelin hem kırmızı Switch hem de Blue Switch olarak farkları var ses hariç aşırı farkları yok galiba ancak saydığım oyunlar için hangi Switch'li modelini almamı önerirsiniz?
Başka bu tarz klavye önerebilirsiniz de.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarda oyunları kontrolcü ile oynamaya devam ediyorum. Sadece LoL oynuyorum çok nadir de arkadaşlar ile Valorant'a giriyorum. Kablosuz bir klavyeye sahibim ancak bunu dersler için vs kullanıyorum o yüzden mini klavyelerden almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1808429

Bu modelin hem kırmızı Switch hem de Blue Switch olarak farkları var ses hariç aşırı farkları yok galiba ancak saydığım oyunlar için hangi Switch'li modelini almamı önerirsiniz?
Böyle bi klavye almak çok saçma,60 klavye bakın.

Böyle bir klavye almak çok saçma, 60 klavye bakın.

Sadece LoL oynadığım için pratik olarak daha iyi geldi hocam dediğim gibi zaten geri kalan tüm oyunları kontrolcü ile oynuyorum.

Ses sorun olmazsa LoL gibi MOBA'lar için mavi anahtarlar öneriliyor ama performans olarak fark olmaz. Hissiyat olarak mavi daha çok hoşuma gidiyor benim, evde ikisi de var ve mavi daha mekanik geliyor 🙂

Ses sorun olmaz hocam o zaman mavi bakmaya devam edeyim bende basınca hissinin olması daha iyi bence de.

Eki Görüntüle 1808429

Bence red Switch al o klavyeyi kullanıyorum 3 aydır hiçbir sıkıntısı yok sesi rahatsızda etmiyor Blue Switch abartı pahalı bence red Switch almanızı öneririm gene de sizin fikriniz iyi akşamlar efendim.

Sadece LoL oynadığım için pratik olarak daha iyi geldi hocam dediğim gibi zaten geri kalan tüm oyunları kontrolcü ile oynuyorum.

Ses sorun olmaz hocam o zaman mavi bakmaya devam edeyim bende basınca hissinin olması daha iyi bence de.

Red Switch'in hissiyatıyla Blue Switch'in aynı sadece sesleri farklı bence red Switch alın daha ucuz sizin fikriniz.

Geri
Yukarı