Minimum 500 Watt 80+ Plus sertifikalı PSU önerisi

Halil Ako

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar mevcyt PSU m eski olduğu için yeni bir sertifikalı PSU alacağım. Bütçem Max 350 TL civarı.
Gamepower GP-500 önerir misiniz?

1602340745506.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower, Gamebooster, Rampage gibi güç kaynaklarından uzak dur. HighPower, FSP, Cooler Master, ve Corsair markalarının tüm 80+ sertifikalı ürünlerini öneririm, güvenilir.

O bütçe içerisinde, indirim yoksa doğru düzgün bir ürün mevcut değil. Seçtiğiniz "güç kaynağı" ise tehlikeli.

Seçenekler:
-Bütçe biraz arttırılıp 80+ olmayan orta halli bir ürün alınır:
-Bütçe daha da arttırılıp 80+ olan orta halli bir ürün alınır:

Son düzenleme:
Gamepower, Gamebooster, Rampage gibi güç kaynaklarından uzak dur. HighPower, FSP, Cooler Master, ve Corsair markalarının tüm 80+ sertifikalı ürünlerini öneririm, güvenilir.
Neden Gamepowerden uzak durayım ? Sahibinden.com da ucuza sıfır buldum sizce alınmazmı ?

Neden Gamepowerden uzak durayım ? Sahibinden.com da ucuza sıfır buldum sizce alınmazmı ?
Bahsettiğim markalar güç kaynağından çok bomba niyetine kullanılır.
Şöyle izah edeyim; bu markalar bu ürünleri kendi üretmiyor, ucuz yolla Çin'de ürettirip üstüne kendi markalarını basıyorlar ve Türkiye gibi pazarlarda kaliteli markalara göre ucuz yolla satıyorlar. Haliyle insanlar alıyor, yapacak bir şey yok.
Performansları gerçekten kötü, biraz araştırsan güç kaynağının tüm sistemi bozacak sorunlara yol açabileceğini görürsün. Ve bu markalardan şikayeti olanı da görürsün. Kendimce tavsiyem, almayın aldırmayın.
Bir de, o sitede sıfır yazılan hiçbir şeye ben şahsen inanmıyorum.

Geri
Yukarı