Minimum 6 GB RAM'li telefon tavsiyesi

Bütçe
2500

Kismebaby

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ŞANLIURFA
Daha fazla  
Merhaba. Emektar LG G6 batarya sorunu başladı, batarya yenilemesi, SIM kart yuvası falan masrafa girmemek için birkaç gündür telefon arayışındayım yalnız fiyatlar malum bütçe sıkıntısından dolayı kaçağa yönelmek zorundayım. Bir tanıdıkta şu an POCO X3 (2200₺) var diğer modellere bakacağım ama fazla çeşitlilik yok. Sizlerin tavsiyeleriyle Apple hariç bir liste yapıp fiyat alacağım. Oyun oynamam, ön kamerayı neredeyse hiç kullanmam. İhtiyacım olan özellikler;
-128 GB depolama (SD kart varsa 64 GB de olur)
-Minimum 6 GB RAM.
-Uzun süre kitap okuduğumda yetecek bir batarya.
LG G6 ekranını renklerini seviyorum ama yeni telefonlar nedense 1080p olarak çıkmış, çok farkı var mı?

Merhaba. Emektar LG G6 batarya sorunu başladı, batarya yenilemesi, SIM kart yuvası falan masrafa girmemek için birkaç gündür telefon arayışındayım yalnız fiyatlar malum bütçe sıkıntısından dolayı kaçağa yönelmek zorundayım. Bir tanıdıkta şu an POCO X3 (2200₺) var diğer modellere bakacağım ama fazla çeşitlilik yok. Sizlerin tavsiyeleriyle Apple hariç bir liste yapıp fiyat alacağım. Oyun oynamam, ön kamerayı neredeyse hiç kullanmam. İhtiyacım olan özellikler;
-128 GB depolama (SD kart varsa 64 GB de olur)
-Minimum 6 GB RAM.
-Uzun süre kitap okuduğumda yetecek bir batarya.
LG G6 ekranını renklerini seviyorum ama yeni telefonlar nedense 1080p olarak çıkmış, çok farkı var mı?

Hocam M51'i 2500'e bulabilirseniz ya da M31s pek bir kaçaklarda fiyat nasıl oluyor bilmiyorum 3000 TL'lik POCO'yu 2300 olmasından yola çıkıyorum :D
ama hocam sizin için.

M51 bende düşünüyordum karşılaştırma sitelerinde önde görünüyor.

Hocam sanırım epeyden bakıyorsunuz şimdiden söylemek isterim eğer ki performansı ön planda tutuyorsanız M51 en iyi tercih olmayacaktır ama siz pek oyun oynamayacağınız için bence pek bir sıkıntı yaratmaz ekran paneli kamerasıydı çok daha iyi olduğundan puanı yüksek gözüküyor (performansı kötü değil ama 2500-3000 TL'lik bir telefonun performansını veriyor)

Geri
Yukarı