Mining Amaçlı Kullanılan Kartlar Garanti Dışı mı?

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, İncehesap korkutma stratejisimi bilmiyorum ama kart almak istediğim de hangi model olursa olsun altta başlıktaki uyarı var.
Mining yapıldı ve kart sıcaklıktan vesaire zarar gördü diyelim garanti karşılamıyor mu cidden bu gerçek mi?
Benim bildiğim anlaşılmıyor bu tarz bir işlem yapıldığı ama bilgisi olanlar daha sağlıklı yorumlar, bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, İncehesap korkutma stratejisimi bilmiyorum ama kart almak istediğim de hangi model olursa olsun altta başlıktaki uyarı var.
Mining yapıldı ve kart sıcaklıktan vesaire zarar gördü diyelim garanti karşılamıyor mu cidden bu gerçek mi?
Gerçek olma ihtimali var. Doğu ülkelerinden birisi yakın zamanda 2 yıllık ekran kartı garantisini madenciliğin çıkarttığı sorunlardan dolayı 6 ay'a düşürmüştü.

Sorum o değil ki zaten.
Pardon o zaman benim hatam:) Ama mining yüzünden yanarsa bir kart bildiğim kadarıyla garanti dışı kalıyor. Çünkü kartı sınırlarının dışında kullanmış gibi oluyorsun mantıken ve kullanıcı hatası olarak kabul edilebilir. Tabii mantıken söylüyorum başıma gelmedi böyle bir şey şu ana kadar.

Geri
Yukarı