Mining nasıl yapılır ve site önerisi

Doğru diyorsunuz hocam geç kaldım.

Buna benzer ne gibi yollarla para kazanabilirim? @TheAny

Hocam arkadaşlar anlatmış zaten ek olarak şunu söyleyeyim o işi yapan adamlar zaten parası vardı katlamak için girdi ettilerde zamanında adamlar 15-20 kartla giriyordu eskiden şimdi hepsi satıyor.

Hocam arkadaşlar anlatmış zaten ek olarak şunu söyleyeyim o işi yapan adamlar zaten parası vardı katlamak için girdi ettilerde zamanında adamlar 15-20 kartla giriyordu eskiden şimdi hepsi satıyor.

Yapayacağımı anladım hocam da öneriniz var mı internetten bu tür yollarla para kazanma olarak.

Mining bitti. Para kazanamazsın.

Mining haramdır. 1. olarak miningden artık doğru düzgün bir para kazanamazsınız, 2. olarak 1 milyar gamerın bedduasını alıp VIP cehennem bileti alırsınız. Ondan sonrasını anlatmama gerek yok sanıyorum .

Onun yerine git o kartla oyununu oyna, renderını al, tasarımını yap.

Ne gibi yollarla para kazanabilirim hocam. Dropshipping ile mümkün mü ya da başka neler var.

Doğru diyosunuz ne gibi yollarla kazanabilirim daha yeni dediğim dropshipping mümkün mü?
Yani bro çok araştırmadım ve bilmiyorum ama dropshippingden parayı kıranlar var. Mantık basit yurtdışından malı getirip ithalatçı garantili bir şekilde daha fazla paraya satıyorsun.

Yani bro çok araştırmadım ve bilmiyorum ama dropshippingden parayı kıranlar var. Mantık basit yurt dışından malı getirip ithalatçı garantili bir şekilde daha fazla paraya satıyorsun.

Sizin bildiğiniz tüm para kazanma yolları neler dropshipping olur tasarım olur ne bileyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…