Mining yaparken CS:GO oynanır mı?

Neden CS:GO hayır? Valorant ve LOL'de işlemci odaklı CS:GO'da hocam. Merakımdan soruyorum.
Ben de bilmiyorum, kendim bizzat denedim CS:GO için ve 5 FPS'den yukarısını alamadım, ekran bile zar zor gelmişti. Valorant ve LOL'de en düşük ayarlarda oynanırsa, 100-120 FPS alınıyor. Benim de fikrim yok neden öyle.

CS:GO, yine de ekran kartı istiyor biraz, ondan olabilir.

Ben de bilmiyorum, kendim bizzat denedim CS:GO için ve 5 FPS'den yukarısını alamadım, ekran bile zar zor gelmişti. Valorant ve LOL'de en düşük ayarlarda oynanırsa, 100-120 FPS alınıyor. Benim de fikrim yok neden öyle.

Anladım. Teşekkürler hocam.

Neden CS:GO hayır? Valorant ve LOL'de işlemci odaklı CS:GO'da hocam. Merakımdan soruyorum.

Ekran kartını güzelce UV yapınca YouTube'ta video açınca bile kapanıyordu benim bilgisayar. Yani o kadar güzel UV yapmışım ki sadece mining için güç harcayabiliyordu :d Buradan yola çıkarak videoda bile kapanıyorsa oyun açmaya çalışınca da ya çok düşük FPS alınır ya da kapanır bilgisayar.

Şahsen ben CS:GO'yu 2060 ile mining yaparken oynadım çok anlık FPS dropları yaşanıyor çünkü ekran kartının rammini aktif olarak miningde kullanıyorsunuz üstelik mh değeri dibe çöküyor.

Ben de bilmiyorum, kendim bizzat denedim CS:GO için ve 5 FPS'den yukarısını alamadım, ekran bile zar zor gelmişti. Valorant ve LoL'de en düşük ayarlarda oynanırsa, 100-120 FPS alınıyor. Benim de fikrim yok neden öyle.

Hayır, kesinlikle oynamayın. 5 FPS bile alırsanız şanslısınız demektir. Valorant, LoL gibi oyunlara mining yaparken girebilirsiniz, ama CS:GO hayır.

LoL'de orta ayarlarda 250+FPS alinca CS:GO da sansimi denemek istedim, 4:3 Low ayarlarda 150-350FPS aliyorum.

Geri
Yukarı