Mining yaparken oyun oynamak

Daha fazla  
Beyler şimdi demeyin mining yapılırırken hiç oyun oynanır mı diye bunu bende biliyorum aklıma takılan örnek olarak.
RX 580 aldım bu ekran kartı ile mining yapıyorum işlemci olarak da Ryzen 3 2200G veya Ryzen 5 2200G alsam RX 580 miningde çalışırken Ryzen 3 2200G veya Ryzen 5 2200G ile oyun oynayabilir miyim?

Oynadığınız oyuna göre değişmektedir.
5700 ekran kartım bulunuyor. Valorant oynuyorum, League of Legends oynuyorum oyunuma etki etmiyor fakat anlık 1-2 hashratelik düşüş yaşanabiliyor.

Ethereum memory clock kullanıyor, memory clock fazla kullanmayan oyunlarda yani düşük grafikli ya da sürekli belleği kullanmayan oyunları oynayabilirsiniz.

Oynadığınız oyuna göre değişmektedir.
5700 ekran kartım bulunuyor. Valorant oynuyorum, League of Legends oynuyorum oyunuma etki etmiyor fakat anlık 1-2 hashratelik düşüş yaşanabiliyor.

Ethereum Memory clock kullanıyor, Memory clock fazla kullanmayan oyunlarda yani düşük grafikli ya da sürekli belleği kullanmayan oyunları oynayabilirsiniz.

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için asıl sorum RX 580i miningde kullanirken 2200G'nin kendisindeki kartı oyunlarda kullanabilir miyim?

Geri
Yukarı