Mining yapmaya devam ediyor musunuz?

İki kart 160mh ile kazmaya devam. Kripto bu denli ölü olmasına rağmen haftalık 300 lira falan bırakıyor. Satmayıp elimde tutuyorum.

RTX2000 ve GTX1600 serisi kartlarımı bedelli için geçen ay satmıştım. Satarkenki gelire göre şu an %45 falan düştü. Elinde yoksa girilmez elinde varsa çıkılmaz gibi bir durum var şu an RIG için konuşuyorum tabii.

Yaşım küçük bi 7-8 yıl sonra bende bir sürü ekran kartı alıp mining yapmak istiyorum. Sizce o süreye kadar bu olaylar devam eder mi?

Aynen öyle. Yeni kart alıp başlasan kafadan 1,5 yıl ekran kartına çalışıyor. Birde çalışırken herhangi bir parça ölse tamamen zarar.
Yaşım küçük bi 7-8 yıl sonra bende bir sürü ekran kartı alıp mining yapmak istiyorum. Sizce o süreye kadar bu olaylar devam eder mi?
Yarın ne olacağı belli olmayan bir piyasa var. 1 yıl sonrasını bile öngörmek mümkün değil. 7-8 yıla ne olur ne biter kimse tahmin edemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…