Miningden çıkma ekran kartı alınır mı?

QALAYCI

Decapat
Daha fazla  
Sahibinden sitesinde uzun zamandır bakıyorum birkaç Facebook mining grubunda da gördüm ve çok dikkatimi çekiyor. 9.000-10.000 TL'ye RTX 3090 satıyorlar 7.000 TL'ye RTX 3070 satıyorlar 5.000 TL'ye RTX 3060. Merak ediyorum bu kartlardan alıp kullanan var mı ne gibi sorunlar çıkarır? Bazıları garantili faturalı oluyor 4-6 ay kullanılmış cihazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Düzgün mining yapıldıysa alınabilir diye duymuştum ben.

Şanslıysanız problem yaşamazsanız. Benim gibi bahtsız bedeviyseniz…
Elektronikte sıfır dahi şans işiyken, ikinci el loto oynamak gibi. Ancak şahsi fikrim alınabileceği yönünde o paralara orjinal etiketleri sökülmemişse.

Bizzat kullanıyorum, üstelik AMD olmasına rağmen bir sorun yaşamadım. Ama bu siz yaşamazsınız anlamına gelmez, şans işi.

Ben alınmaz diye duydum, şahsen teknolojik hiçbir aleti garantisi dahi olsa 2. el almam o yüzden tavsiye etmem

Vallahi hocam bir süre veriyorlar 6 ay 10 ay vs. buna baksanız bile 10 ay boyunca durmadan bu ekran kartı %100 yükte çalışmış demektir buna güvenip alınır mı? Siz düşünün her türlü oldukça yıpranmış kartlar oluyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…