Misafir çocuğuna yaptığım şaka

Bu kadar uğraşacağına burası benim evim ve benim bilgisayarım ben ne istersem onu yaparım izleyeceksen izle deseydin ya kardeşim.

Misafir çocuğu gelip bin kere oyunda ilerleyip tekrar başlamana sebep oldu mu?

14 yaşında çocuk böyle davranıyorsa yuh abi utanma bir şey yok ben 15'e gireceğim hayatımda gidip oyun aç LAN a** demedım yad gidip PC çökmedim çocuk 9 yaşında falan olmasın ya gidip bir de ağlamış falana asdada okurken yarıldım.

Acımasız bir planmış. Yani bir hocamızın dediği gibi iftiraya giriyor ama o da sana küfretmiş. Ödeşmişsiniz

Sizin yaşınız kaç da 14 yaşındaki çocuk size küfrediyor harbiden garip Ama çocuğu annesine şikayet edip ağlatmak bence birazcık, çok azcık manyakça Söylediniz mi sonradan gerçek olmadığını, annesi dövmüştür bile belki çocuğu. Bir daha terbiyesizce davranamaz ama o, dersini almıştır.

Hiç etik değil. Misafir çocuğu vakası fazla başıma gelmedi. Gelince de veriyorum ama gözetim altında.

Oyunu aç oynasın işte. Klavyeyi "kemirecek" değil ya?

Beynimizin 100'de 100'ünü kullanırsak ne olur işte cevabı

Ne kıymetli bilgisayarınız telefonunuz var be bu kadar görgüsüzleşmeyin yok dokundurmam dokunursa döverim keserim dünya malı alt tarafı o değer verdiğiniz eşyaların hepsi gelip geçici 3 5 sene sonra yüzüne bakmayacağınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…