Misafir çocuğuna yaptığım şaka

HELAL.
Neden seviyenizi bu kadar düşürdünüz ki? Rahatsız oluyorsanız çocuğu çıkarın odadan, kilitleyin kapıyı.

Sen neden böylesin kanka iyi yapmış işte sjsjsj.

Komik bir şaka ama ben olsam hem kendi annemle hem de çocuğun annesi ile kavga ederdim.
Benim yapımda var, ben istemiyorsam olmaz o.

Ben evdeki bilgisayara şifre koyuyorum. Kendi ailem bile benim bilgisayarıma ellemez. Çok pahalı diyorum kimse yaklaşmıyor. Sadece gerçekten oyun oynamasını bilen çocuklar gelirse oynatıyorum. Zaten böyleleri her lafı dinliyor öyle illa bilgisayarı ver oyun oynayacam diyen tipler değil.

Yaptığın iyi bir şey değil. Annesine ''oğlun bana küfür ediyor'' diyebilirdin.

Hocam hiç misafir çocuğu görmediniz herhalde. Klavyemi kemirmeye çalışanına bile denk geldim.
Zamanında mekanik klavyemi kırmışlardı. O zamandan beri annem ve babamı asla ama asla dinlemiyorum ve karşı çıkıyorum. Bilgisayara benden başka (Abim vs. hariç) kimse elini bile süremez. Belki kuzenlerim geldiğinde (Çok nadir.) bir bakmalarına izin veririm ama asla oyun oynayamazlar.
Neden seviyenizi bu kadar düşürdünüz ki? Rahatsız oluyorsanız çocuğu çıkarın odadan, kilitleyin kapıyı.
Bize gelen çocuklara kapıyı kitlediğimde kapıyı tekmeliyorlardı. Misafir çocuğu bu, aklına koydumu yapar.

Son düzenleme:
Hümanist duyarcı arkadaşlarımızın bu kadar toplanacağını düşünmemiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…