Mitsubishi Electric klima Wi-Fi arayüze sahip mi?

Dediğim gibi olmaz diye bir şey yok ama ortalamanın üzerinde bir iş ama olur.
Hangi marka klima alacaksınız bilmiyorum ama markalara göre montaja dahil boru metresini geçebilir Mitsubishi electric bayisim bizde 5 metre montaja dahil oluyor başka markalarda daha az veya çok olabilir üzerinde gidecek mesafe için metre başına para istenir klimayı satın almadan bunu sorup ondan sonra almanızda fayda var.

Daikin ile me arasında kaldım. İkisinde 5 metre veriyor 5 metreden fazla değildir daikin de shira Plus'me de ise enviro düşünüyorum ama daikin alacak gibiyim siz me bayiisiniz ama söylüyorum alınmama gücenmece olmasın klimalarınızda Turbo mod bile yok.

Sizin işaretlediğiniz yerde çok rahat 5 metreyi aşacaktır.
Legendera alırsanız Turbo mod dediğiniz me de powerfull olan mod mevcut ancak ihtiyacınız olacak bir şey değil hatta eski me modellerinde mevcuttu ihtiyaç olmadığı için kaldırıldı.

Sizin işaretlediğiniz yerde çok rahat 5 metreyi aşacaktır.
Legendera alırsanız Turbo mod dediğiniz me de powerfull olan mod mevcut ancak ihtiyacınız olacak bir şey değil hatta eski me modellerinde mevcuttu ihtiyaç olmadığı için kaldırıldı.

Evet powerfull ben uzatma olmasın diye Turbo dedim daikin me ye göre daha donanımlı enviro için bahsediyorum legendera özellik bakımından gayet tatminkar zaten aynı fiyat shira Plus 9 bilik 25 bin TL legendera da aynı fiyat bu arada 5 metreyi geçerse ek boru ücreti ne kadar alırlar.

Evet powerfull ben uzatma olmasın diye Turbo dedim daikin me ye göre daha donanımlı enviro için bahsediyorum legendera özellik bakımından gayet tatminkar zaten aynı fiyat shira Plus 9 bilik 25 bin TL legendera da aynı fiyat bu arada 5 metreyi geçerse ek boru ücreti ne kadar alırlar.
Biz metre başına 400 tl alıyoruz ancak serbest piyasa herkes farklı fiyat talep edebiliyor

Biz metre başına 400 TL alıyoruz ancak serbest piyasa herkes farklı fiyat talep edebiliyor.

Anladım sanırım 5 metreden fazla dikkatli bir şekilde baktım ama daha metre ile ölçmeye fırsatım olmadı biraz araştırma yapınca envirodan vazgeçtim legendera ya karar verdi shira Plus ile aynı fiyat shira Plus daikinnin orta sınıf klimalarından legendera menin en üst seviye kliması ve seer scop değerleri yüksek seer değeri 10.5 benim için çok güzel bir rakam çünkü uzun süre çalıştıracağım için enerji tasarrufu benim için çok önemli

Edit: Legenderanın rakibi ururu sarara dır ururu sararnın seer değeri 9.5 legenderanın 10.5 ve fiyatta aralarında ağrı dağı gibi fark var her iki klimanın özellikleri farklı ama aklım me ye kayıyor.

Anladım sanırım 5 metreden fazla dikkatli bir şekilde baktım ama daha metre ile ölçmeye fırsatım olmadı biraz araştırma yapınca envirodan vazgeçtim legendera ya karar verdi shira Plus ile aynı fiyat shira Plus daikinnin orta sınıf klimalarından legendera menin en üst seviye kliması ve seer scop değerleri yüksek seer değeri 10.5 benim için çok güzel bir rakam çünkü uzun süre çalıştıracağım için enerji tasarrufu benim için çok önemli

Edit: Legenderanın rakibi ururu sarara dır ururu sararnın seer değeri 9.5 legenderanın 10.5 ve fiyatta aralarında ağrı dağı gibi fark var her iki klimanın özellikleri farklı ama aklım me ye kayıyor.

Legendera isteklerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Ancak yine de karar sizin şimdiden hayırlı olsun

Vg ve vgk modelinin fiyatları farklıdır.
Kataloglar vg ve vgk olanlar içinde aynı bayi sizden vgk olanın fiyatını alıp vg cihaz gönderdiyse kazıklamıştır ancak vg olanın fiyatını almışsa bayinin size Wi-Fi modülü ile bilgilendirme yapmamış olması bir eksidir. Bayiyi arayıp sorun eğer ki vg modelinin fiyatını almışsanız modül sonradan alıp sizin cihazınıza da takılabilir bayinizden bulamazsanız elimde modül mevcut yardımcı olurum.
hocam ben bugün bu model klima satın aldım vg modeli listede de bu şekilde yazıyormuş bunun vgk modelinde bunun olduğunu öğrendim bu parçanın fiyatı ne kadardır

Yeni konular

Geri
Yukarı