MIUI 12.5.5 güç tuşuna basınca kilit ekranı kasıyor

626016

Decapat
Makaleler
10
Yer
Türkiye
Merhaba. Telefonumu brick ettikten sonra dedim MIUI 12.5.5'e döneyim. Kendi bilgisayarım yanımda değildi. Yarida Mi Flash tool super.img kesildi error verdi ve baska port denedim sorun çözüldü ama simdi ekran acilmadan parmak izine basinca telefon kasilip aciliyor. Guncelleme ile cozulur mu? MIUI 14'e geri mi döneyim?

@Umut Nas
@Kullanıcı311
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Merhaba. Telefonumu brick ettikten sonra dedim MIUI 12.5.5'e döneyim. Kendi bilgisayarım yanımda değildi. Yarida Mi Flash tool super. İmg kesildi error verdi ve baska port denedim sorun çözüldü ama simdi ekran acilmadan parmak izine basinca telefon kasilip aciliyor. Guncelleme ile cozulur mu? MIUI 14'e geri mi döneyim?

@Umut Nas
@Kullanıcı311
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Tel brick oldugu icin ve evde olmadigim icin en kucuk dosya boyutlu stabil global MIUI 12.5.5 ROM yukledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam global ROM kadar iğrenç bir şey görmedim. Mümkünse Eu ROM yükleyin. Büyük ihtimal sorun çözülecektir. Bende Poco X3 Pro modelinde MIUI 13 Global vardı ve inanılmaz kasmalar donmalar yaşıyordum. Pixel Experience kurdum ve telefon rahatladı resmen. Gerçi ben komple farklı bir ROM'a geçtim ama siz illa MIUI istiyorsanız MIUI'ın Eu halini kurun. Eu ROM Global'a göre daha hafifletilmiş ve buglardan reklamlardan arındırılmış oluyor.

Geri
Yukarı