MIUI 13 yüzünden batarya az gidiyor

Hocam bende de uzun zamandır X3 Pro kullanıyorum. MIUI gerçekten çöp bir ROM. Optimizasyonu yok. Çok fazla hatası var. Hatta bende Google uygulamalarının rengi bile pembe oldu artık. Bu adamların bu işi çözeceği yok. Her yeni sürümde sadece yeni özellik ekleyip hiç bir bug fixlemiyorlar. MIUI 12 kullanırken de benim telefonum çok iyidi. Bazen bir günü bazen de bir günden fazlasını çıkarıyordu. Yapabileceğiniz iki şey var. Ya yeni güncelleme bekleyin ki ben tavsiye etmiyorum. Çünkü çok bir şeyin düzeleceği yok. Ya da başka bir ROM yükleyin. Başka bir ROM yüklerseniz telefonun performansı artacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende de uzun zamandır X3 Pro kullanıyorum. MIUI gerçekten çöp bir ROM. Optimizasyonu yok. Çok fazla hatası var. Hatta bende Google uygulamalarının rengi bile pembe oldu artık. Bu adamların bu işi çözeceği yok. Her yeni sürümde sadece yeni özellik ekleyip hiçbir bug fixlemiyorlar. MIUI 12 kullanırken de benim telefonum çok iyiydi. Bazen bir günü bazen de bir günden fazlasını çıkarıyordu. Yapabileceğiniz iki şey var. Ya yeni güncelleme bekleyin ki ben tavsiye etmiyorum. Çünkü çok bir şeyin düzeleceği yok. Ya da başka bir ROM yükleyin. Başka bir ROM yüklerseniz telefonun performansı artacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende de açılışta bayağı yavaş açılıyor videodaki gibi MIUI 13 yüklemesem daha iyiydi

Hocam bende de uzun zamandır X3 Pro kullanıyorum. MIUI gerçekten çöp bir ROM. Optimizasyonu yok. Çok fazla hatası var. Hatta bende Google uygulamalarının rengi bile pembe oldu artık. Bu adamların bu işi çözeceği yok. Her yeni sürümde sadece yeni özellik ekleyip hiç bir bug fixlemiyorlar. MIUI 12 kullanırken de benim telefonum çok iyidi. Bazen bir günü bazen de bir günden fazlasını çıkarıyordu. Yapabileceğiniz iki şey var. Ya yeni güncelleme bekleyin ki ben tavsiye etmiyorum. Çünkü çok bir şeyin düzeleceği yok. Ya da başka bir ROM yükleyin. Başka bir ROM yüklerseniz telefonun performansı artacaktır.

Cihazı yeni aldım. Rom işlerine girmeyi pek istemiyorum hocam. Ama kutudan MIUI 12.5 ile gelmişti. Bilsem asla güncellemezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı