MMO oyun önerisi

Althurin

Femtopat
Daha fazla  
2023'ün son aylarındayız ve böyle oturup saatlerimi harcayacağım ve günün sonunda da çok pişman olmayacağım bir MMO arıyorum. Ne önerirsiniz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
2023'ün son aylarındayız ve böyle oturup saatlerimi harcayacağım ve günün sonunda da çok pişman olmayacağım bir MMO arıyorum. Ne önerirsiniz arkadaşlar?
PvE yada PvP?
PvE ise WoW öneririm ama kasılma hissini çok yaşayamazsın.
Albion biraz daha iyi kasılma hissi konusunda. Fena PvP döner ama.
New World tam çöpluk bulaşmanı önermem aynı şekilde Metin 2 ve Knight da rezalet durumda.

Son olarak pişman olmayacağın bir MMO olmaz günün birinde salacaksın ve her şey çöp olup gidecek :)

PvE yada PvP?
PvE ise WoW öneririm ama kasılma hissini çok yaşayamazsın.
Albion biraz daha iyi kasılma hissi konusunda. Fena PvP döner ama.
New World tam çöpluk bulaşmanı önermem aynı şekilde Metin 2 ve Knight da rezalet durumda.

Son olarak pişman olmayacağın bir MMO olmaz günün birinde salacaksın ve her şey çöp olup gidecek
Doğru aslında katılıyorum :D maksadım beni bir süre oyalaması aslında ve ana odağım PVE. PVP nerdeyse hiç umrumda değil. En son ihtimal olarak WoW'u düşünmüştüm ben de bir diğer seçeneklerim de Lost Ark veya BDO. Onlar nasıllar şu anda?

Doğru aslında katılıyorum :D maksadım beni bir süre oyalaması aslında ve ana odağım PVE. PVP nerdeyse hiç umrumda değil. En son ihtimal olarak WoW'u düşünmüştüm ben de bir diğer seçeneklerim de Lost Ark veya BDO. Onlar nasıllar şu anda?
Lost Ark'ı hiç bilmiyorum açıkçası yorum yapmak istemem. BDO'da fena değil bence Albion iyi ama çok yeni oyuncu dostu değildir.

Yeni çıkan battle teams 2 oyununu denedim. Bildiğim kadarıyla türk oyunuymuş denedim ve keyif aldım. Tek sıkıntısı geç maç buluyor cod warzone gibi bir çeşit benzerlikler var oynanış ve mekanikleri bayağı iyi buldum oyuncu sayısı yükselirse tadından yenmez. P2W değil bu arada.

MMO'dan kastın MMORPG ise blackdesert online uzun süre götürür. Onun dışında epic'in bedava verdiği elder scrolls online var. Ben 5-6 saat oynamıştım keyif aldım tavsiye ederim.

Geri
Yukarı