MMORPG önerisi

lroxi

Hectopat
Daha fazla  
Metin 2, Knight oynadım. BS'ye baktım ama çok içimi açmadı. WOW da ücretli olduğu için o parayı her ay kim vericek diyorum önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa ve iyi bir bilgiseyara sahipsen Elder Scrolls Online ve WoW oneririm WoW biraz tuzludur her hay para ister ama karsiligini verir Elder Scrollsu 50 tl civarina alip oynarsin Wowun bazi private serverleride mevjut sana wow hazini yasatmaz ama eglendirir

MMORPG tarzı oyunlarda bence en önemli durum yapımcı ve server sağlayıcı firmalarının geçmişi iyi ve tecrübeli olması. Oyunun geleceği onların ellerinde oluyor. Oyuncuları dinleyen ona göre yenilikler gelmesi lazım, ticket lara hızlı dönüyorlar mı diğer kısım. Oyuna başladıktan sonra bunları öğrenmek geç ve emek kaybı olabilir.

Şu ana kadar oynadığım en iyi oyun Tera Online idi. Fakat oyunda şöyle bir durum var, bir kaç tane arkadaşınla oynaman lazım tek başına hiç bir şey yapamazsın. Wow dışında Eso olsun Bs olsun burada yazan oyunları oynadım ama Teranın tadı bir farklıydı. Sonuna kadar önerimdir.

Başlayacaklar için not: Oyun içindeki pvp Serverında oyuna başlayın.

Çok uzun süreler Florensia oynamıştım, oyun gerçekten kaliteliydi fakat yapımcı firması işleri batırdı, oyun 10 sene önce neyse, şuanda hemen hemen o şekilde.
Steam'da GreenLight aldı fakat neler değişir neler değişmez bilemiyorum.
Ayrıca bana kalırsa MMORPG'ler çok fazla emek isteyip, karşılığında orta düzey şeyler veriyorlar, gerçekten MMORPG'e başlamak istediğine emin misin? :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı