MNG Kargo çok geç geliyor

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Cumartesi kargom yola çıktı İstanbul'dan salı olacak hala Bursa'ya bile varmadı olarak gözüküyor. 2 gün geçti niye bu kadar geç geliyor? İstanbul'a yakın bir ilde oturuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne yapalım MNG'nin kurucusu ile görüşüp senin kargonumu istiyelim.
Ama evet MNG yavaş Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo hızlı sadece.

MNG Kargo yavaş hocam. Beklemekten başka çare yok. Eğerki 1 hafta gibi uzun bir sürede gelmezse MNG Kargoyu arayın. Ve Aras Kargo Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo hızlı.

MNG Kargo yavaş hocam. Beklemekten başka çare yok. Eğer ki 1 hafta gibi uzun bir sürede gelmezse MNG Kargo'yu arayın. Ve Aras Kargo Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo hızlı.

PTT yavaş hocam yani belki sizin orada hızlı olabilir ama geneli yavaş ben İstanbul'a kargo gönderdim 5 günde gitti sonra ben kargo aldim Samsun'dan 6 günde geldi.

PTT yavaş hocam yani belki sizin orada hızlı olabilir ama geneli yavaş ben İstanbul'a kargo gönderdim 5 günde gitti sonra ben kargo aldim Samsun'dan 6 günde geldi.
Valla bi ara bizim memlekete PTT İle gönderdik 3 4 kere hepsinde sorunsuz 2 günde gitti

MNG Kargo yavaş hocam. Beklemekten başka çare yok. Eğer ki 1 hafta gibi uzun bir sürede gelmezse MNG Kargo'yu arayın. Ve Aras Kargo Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo hızlı.

Hocam yaptığınız yorum yanlış şehirden şehre şubeden şubeye değişir. Bizim burada Aras Yurtiçi ve MNG arasında fark yok. PTT ise şehrime gelen paketi 1 hafta sonra getiriyor. Telefon almıştık zamanında iki hafta depoda bekledi.

Bölgeden bölgeye değişiyor, ben MNG'den *şuanlık* memnunum, bir sıkıntı yaşamadım ama gelen yorumlara baktığım da insanların bir hayli sorun yaşadığını görüyorum.

Bölgeden bölgeye değişiyor, ben MNG'den *şuanlık* memnunum, bir sıkıntı yaşamadım ama gelen yorumlara baktığım da insanların bir hayli sorun yaşadığını görüyorum.
Hocam bizde yaşamıştık bir keresinde

Hocam ne yapalım MNG'nin kurucusu ile görüşüp senin kargonumu istiyelim.
Ama evet MNG yavaş Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo hızlı sadece.

Hocam kargomu isteyin demedim niye kargo yavaş sizde de yavaş mı demek istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…