MNG Kargo pazar günü çalışır mı?

berffynr

Decapat
Merhabalar, Mi Band 5 siparişi verdim salı günü. Trabzon'dan kargoya verildi. Kocaeli'de yaşıyorum fakat 3. gününde hala yolda gözüküyor. Pazar günleri MNG Kargo çalışıyor mu? Yarın elime ulaşma durumu var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazar günü çalışacaklarını çok sanmıyorum. Muhtemelen pazartesiye sarkar gibi. Yine de şube ile ilgili detaylı bilgiyi internette aratarak bulabilirsiniz.

Hayır kargo firmaları cumartesi öğleden önceye kadar çalışıyor, cumartesi öğleden sonra ve pazar günleri çalışmıyor.

Merhabalar, Mi Band 5 siparişi verdim salı günü. Trabzon'dan kargoya verildi. Kocaeli'de yaşıyorum fakat 3. gününde hala yolda gözüküyor. Pazar günleri MNG Kargo çalışıyor mu? Yarın elime ulaşma durumu var mıdır? Teşekkürler.
Hafta sonları şubeler açık değil fakat ürünler taşınabiliyor. Mesela pazar günü olduğun ile gelebilir.

Hayır. Kargo firmaları pazar günü çalışmıyor. Cumartesi ise yarım gün çalışıyorlar. Kısaca pazartesiye kalır.
Hayır kargo firmaları cumartesi öğleden önceye kadar çalışıyor, cumartesi öğleden sonra ve pazar günleri çalışmıyor.
Bu gün (cumartesi) saat 4 veya 5 civarıydı aras kargo ürünümü getirdi, bazı durumlarda cumartesi akşama kadar çalışıyorlar sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı