MOBA oyun önerisi

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben yeni bir oyun tarzına geçmeyi düşünüyorum, FPS türünden sıkıldım önerdiğiniz MOBA oyunları hangisi acaba? Sıkmayacak olan, MOBA oyunları arıyorum.

Başka önerdiğin var mı bir de arkadaş arıyorum beraber oynamak için hiç oyun arkadaşım yok.
Başka, bilmiyorum. Ayrıca eskisi kadar mobaya ilgi yok, Smite oyuncu sayısı bile dustu. En sağlıklısı LoL oynaman olacaktir.

Ya LoL'ya DotA 2 diğerlerinin oyuncu kitlesi çok küçük. İkisini de ayrı ayrı 500 saate yakın oynadım. Türkiye'de LoL oynayacak daha fazla insan bulursunuz Discord'dan falan. DotA 2 de daha fazla şey olduğu için başta zorlanabilirsiniz ayrıca.

LoL eskiden çok oynadım ama çok iyi değildim oyuna bir daha şans vermeyi düşünüyorum.

Merhaba ben yeni bir oyun tarzına geçmeyi düşünüyorum, FPS türünden sıkıldım önerdiğiniz MOBA oyunları hangisi acaba? Sıkmayacak olan, MOBA oyunları arıyorum.
LoL iyi bir başlangıç.

LoL eskiden çok oynadım ama çok iyi değildim oyuna bir daha şans vermeyi düşünüyorum.
Sadece top lane olarak dönmemenizi öneririm. Benim başlarken en büyük hatam o olmuştu. Tank bir support veya kolay bir jungle ile başlayabilirsiniz.

Sadece top lane olarak dönmemenizi öneririm. Benim başlarken en büyük hatam o olmuştu. Tank bir Support veya kolay bir Jungle ile başlayabilirsiniz.

Önerdiğin Jungle var mı yeni başlayanlar için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…