MOBA oyun önerisi

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair 32GB(4x8GB) 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 Evo Plus NVMe 1TB
Ekran kartı
MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X
Anakart
MSI Pro Z790-P WIFI DDR4
İşlemci
Intel Core i7-13700K
Dostlar saatlerce oynanacak MOBA oyun önerisi var mı? Aacaba zor olamayan, beni sıkmadan, oyundan soğutmayan, MOBA oyun arıyorum önereceğiniz var mı acaba?
Oyun bulamıyorum bende MOBA oyunları oynamaya karar verdim sizin önereceğiniz. MOBA var mı basit olsun oyunu hızlı öğrenmem için? Platform PC.

Dostlar saatlerce oynanacak MOBA oyun önerisi var mı? Aacaba zor olamayan, beni sıkmadan, oyundan soğutmayan, MOBA oyun arıyorum önereceğiniz var mı acaba?
Oyun bulamıyorum bende MOBA oyunları oynamaya karar verdim sizin önereceğiniz. MOBA var mı basit olsun oyunu hızlı öğrenmem için? Platform PC.

Hocam aradığınız gibi bir oyun bulabilir misiniz bilmem, çünkü MOBA'lar genellikle anlamak ve öğrenmek için çok uzun saatler ister. LoL veya DotA2'ye bakabilirsiniz, önerim LoL.

Hocam aradığınız gibi bir oyun bulabilir misiniz bilmem, çünkü MOBA'lar genellikle anlamak ve öğrenmek için çok uzun saatler ister. LoL veya DotA2'ye bakabilirsiniz, önerim LoL.

Uzun saatler oynamak istiyorum çok uzun saatler isteyen oyun önerin var mı?

Bunlardan hangisi basit öğrenilmesi acaba.

Hocam ikisi de değildir yanlış olmasın ama, öğrenmek için 100 200 saat harcamanız gerekiyor, çünkü karşınıza gelebilecek bütün karakterlerin en azından skillerinin ne işe yaradığını bilmelisiniz.

Smıte var bir de LoL ile aynı gibi en belirgin fark kuş bakışı olmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı